Soutěž nová – Spajková :-)

Vyrobte šperk z mačkaných trnů (czech spike beads), pochlubte se s ním na webu a vyhrajte!

Podmínky soutěže

  1. Soutěžící vytvoří vlastní šperk s použitím mačkaných trnů zakoupených v internetovém obchodě Na Spirále.
  2. Fotografii výtvoru společně s popiskou umístí soutěžící na libovolnou, veřejně dostupnou webovou stránku. Umístění není dále specifikováno, může se jednat o jakékoliv osobní stránky, blog, diskusní fórum, internetový hobby magazín, aukční web, e-shop, atd. Soutěžní výrobky není přípustné umístit na servery, které to neumožňují (například Fler.cz). Celý obsah stránky, na níž je fotografie umístěna, musí vyhovovat platným zákonům ČR.
  3. Fotografie je doprovázena textovou popiskou, jež obsahuje tento text: “Soutěž Na Spirále – Czech Spike beads”.
  4. Text popisující fotografii výrobku musí obsahovat funkční hypertextový odkaz (link) na stránku s trny, zakoupenými Na Spirále. Přesný text HTML odkazu ke zkopírování naleznete ve spodní části stránky produktu.
  5. Adresu stránky s fotografií (URL) zašlete na email soutez@naspirale.cz do 15. 1. 2013. Termíny příjmu přihlášek nebudeme prodlužovat!
  6. Jeden soutěžící smí do soutěže přihlásit 1 výrobek.

Odkazy na vítězné výrobky budou zveřejněny na stránkách NaSpirale.info.

Hodnocení a další informace

Výrobky přihlášené do soutěže budou posouzeny týmem zaměstnanců a spolupracovníků obchodu Na Spirále. Vaše soutěžní příspěvky budou hodnotit:

Hlavní výhra

Celkový vítěz bude odměněn čím jiným, než sbírkou “spajků” :-) – obdrží 2 ks z každé položky trnů, které budou v době vyhlášení výsledků skladem.
Momentálně máme v nabídce 91 položek a počet položek určitě neomezíme. Naopak – je jisté, že přibydovu další. Vítěz tedy obdrží nejméně 182 ks trnů (ceny se pohybují od 1.5 Kč do 15 Kč, hodnota výhry se může odhadem pohybovat kolem 700 až 1000 Kč.


VÍTĚZNÉ VÝROBKY soutěže 2012, 2011, 2010, 2009

Bohužel, někteří soutěžící výrobky přihlášené v minulém roce z webu stáhli, na část soutěžních prací se tak můžete podívat jen díky našim zálohám (proklik již není funkční).
Fotografie soutěžních prací z roku 2009 zálohovány nejsou, vidět tak můžete jen jejich část.