| Soutěž 2012 – vítězné práce | Soutěžící odměněni materiálovým balíčkem |


Vyhodnocení soutěže Letní tvoření Na Spirále 2012

Úroveň soutěže i počet přihlášených rok od roku stoupá, zlepšuje se kvalita výrobků, originalita i preciznost provedení.
Část vítězů minulých ročníků se stala členy našeho týmu a z místa soutěžících přešli na stranu hodnotících – trochu jsme měli obavy, zda tím soutěži “neublížíme”.
Jsme však velmi příjemně překvapeni, úroveň soutěže tím nijak neutrpěla. Právě naopak – letošní ročník byl obzvláště vydatný a dal porotě opravdu zabrat :-).

Výrobky ročníku 2012 hodnotili:

Rozdělit ceny nebylo snadné, letos jsme se proto rozhodli přidělit kromě prvního, druhého a třetího místa také zvláštní ceny. Další soutěžící obdrží už tradičně odměněnu v podobě balíčků korálků.
Je nám líto, že nemůžeme odměnit všechny, úctu a obdiv si zaslouží všichni zúčastnění. Děkujeme a věříme, že příští rok to porota bude mít ještě těžší :-)

Prosíme všechny soutěžící, aby alespoň fotografie výrobků ponechali na svých stránkách – vedou na ně prokliky ze stránky soutěže (a možná nejen od nás :-).
Je škoda, pokud stránky s výrobky měsíc po vyhlášení výsledků neobsahují fotky nebo pokud obsah úplně zmizí. Děkujeme.


1. místo – Velká korálkářská brašna + zboží zdarma formou slevy v celkové hodnotě 300 Kč při nákupu Na Spirále získává Hana Nezvedová

Staré touhy Hlubina poznání Dragons Blood

2. místo – Malá korálkářská brašna + zboží zdarma ve výši 200 Kč formou slevy při nákupu Na Spirále získává Vladimíra Neuvirtová

Soulful bride Mlžný opar Liliuokalani

3. místoKnížka The Spirit of Bead Embroidery + zboží zdarma formou slevy ve výši 100 Kč při nákupu Na Spirále získává Lucie Blažíková

Francisca Red Empress Korál(k)ový útes

Zvláštní cenaKnížka The Spirit of Bead Embroidery – získává Tereza Drábková

Na křídlech vážky královské Plamínek Late Harvest

Zvláštní cenaKnížka The Spirit of Bead Embroidery – získává Nela Kábelová

Sekhmet Klenot princezny Kai’ulani Phoenix

Zvláštní cenaKnížka The Spirit of Bead Embroidery – získává Marie Šimánková

Červánky Živá voda Blíží se čas na čaj

Vítězům hradíme výhru + poštovné k objednávce.
Prosíme všechny výherce, aby v případě objednávky, na kterou budou uplatňovat výhru, uvedli danou skutečnost v poznámce objednávky a neplatili sumu generovanou systémem webového obchodu v potvrzení objednávky. Vyčkejte prosím, budeme Vás kontaktovat mailem nebo telefonicky.

Výhry je nutné vybrat do konce roku 2012.


| Soutěž 2012 – vítězné práce | Soutěžící odměněni materiálovým balíčkem |