NÁVODY – ARCOS, MINOS a IOS par Puca

Seznam návodů, které obsahují korálky Arcos, Minos a IOS par Puca

UPOZORNĚNÍ K ARCOS

Přesto, že jde o drahý korálek a první třídu, po dodání je ještě znovu třídíme a pečlivě probíráme, když se pytlíkují, kvalita je u nás na prvním místě… Děláme to podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale je jasné, že nějaká menší vada utéct může – třeba ucpaná dírka. Je to daň za vyšší počet otvorů, které si ale právě tolik ceníme – výroba vícedírkových korálků má však jisté výrobní a technologické problémy. Dírka může chybět díky zlomení jehly při mačkání (než obsluha stroj zastaví a jehlu vymění, upadne do kádě pár korálků bez otvoru), nebo se může ucpat při povrchové úpravě (ucpané úpravou jde obvykle “prošťouchnout” :-).
Kontrolovat každou ze tří dírek opravdu není v našich silách, ani v silách výrobce, technologie na to k dispozici není, muselo by se to dělat ručně a už tak vysokou cenu by to ještě o dost zvýšilo.
Pokud tedy najdete u Arcos ucpané dírky, kontaktujte nás. Posílat jeden korálek moc nejde, sami uznáte, že bychom to rychle zabalili s tímto jinak skvělým tvarem, ale nechceme vás, ani sebe o něj připravit. Je sice drahý, ale úžasný – něco ale určitě vymyslíme a dořešíme k oboustranné spokojenosti – třeba přidáme náhradu do další objednávky :-)


* Jeromine – náhrdelník – autor: Puca – návod ZDARMA – Arcos + Minos


* Janet – šitý korálek – autor: Puca – návod ZDARMA – Arcos + Minos


* Joanna – prsten – autor: Puca – návod ZDARMA – Arcos + Minos


* Julia – náramek – autor: Puca – návod ZDARMA – Arcos + Minos


* June – náhrdelník – autor: Puca – návod ZDARMA – Arcos + Minos


* Mino – náhrdelník – autor: Puca – návod ZDARMA – Arcos + IOS


* Mina – náhrdelník – autor: Puca – návod ZDARMA – Arcos + IOS + Minos


* Muse – náhrdelník – autor: Puca – návod ZDARMA – Arcos + IOS