* PLACKY * ZRCÁTKA * MAGNETKY *

průměr 5,6 cm


SKUPINY NAD 5 OSOB JE NUTNÉ HLÁSIT PŘEDEM!

Přijít můžete kterýkoliv den (pondělí až sobota) od 10.00 do 17.30.
Pokud vás není víc než 5, nemusíte se hlásit, jen počítejte s tím, že podobný nápad může být více lidí :-)

Trvání: jak se s tím vyhrajete – prosíme dodržet čas maximálně 15 minut na jednu placku

Cena: cena placky 35 Kč, zrcátko a magnetka 60 Kč

V prodejně je stále k dispozici stroj na výrobu placek, tzv. plackovač, díky němuž si můžete s naší pomocí zhotovit originální dárek pro vaše blízké.

Můžete si vytvořit vlastní kresbu či text, k dispozici budou také předtištěné motivy k vybarvování, razítka a další materiál.

Pokud kreslit neumíte, lze použít některý z našich předtištěných autorských motivů – k dispozici jsou například:

Dnes je v módě antistresové vybarvování – pro ty, kdo si chtějí vyhrát, máme k dispozici motivy květin nebo mandaly – pro vybarvení těchto složitějších detailních motivů je potřeba trpělivost a čas, vybarvují se tenkými gelovými tužkami, nejsou vhodné pro děti.

Máte naspěch nebo vybarvovat nechcete a potřebujete dárek? Rádi vám z dostupných motivů vyrobíme placku se spínacím špendlíkem (brož), zrcátko nebo magnetku.
V prodejně si většinou můžete vybrat z hotových barevných mandal, k dispozici jsou také kočky a cyber kočky, roboti, draci, grumpylick a další v mnoha barevných variacích (co není, možno doobjednat, většinu zhotovíme na počkání).

Všechny naše motivy jsou autorské, tedy vytvořené našimi grafiky.

Hello Kitty a krtečka u nás nehledejte, jsou chráněné autorským zákonem a jejich použití pro podobné účely bez licence není legální.

U nás jde hlavně o tvoření a osobní přístup – chceme vám dát možnost tvořit vlastníma rukama :-) nebo si narychlo koupit originální dárek.
Počítejte prosím s tím, že placky nevyrábíme masově s jakýmikoliv motivy – nejsme repro-centrum, máme plackovač, ale vše děláme ručně, včetně stříhání motivů.
Pro série mnoha kusů za nízkou cenu prosíme kontaktovat reprocentra, které jsou na to vybavené a výrobou placek se živí.
Tam se dostanete s cenou určitě níž, nebudete si ale moci sednout a odnést něco, co jste si sami nakreslili, napsali…

Zvládnou to i děti – a moc hezky :-)!

Prosíme rodiče menších dětí, aby po dobu kreslení zůstali s dětmi, máme vás i vaše dětičky rádi, ale jsme prodejna a dílna, nemůžeme děti hlídat. Není tedy možné přijít, nechat u nás děti a odejít si v klidu nakoupit – v tomto ohledu vás prosíme o pochopení a dodržení času maximálně 15 minut na jednu placku. Děti do 6 let pouze s dozorem rodičů.

Pro vaši představu najdete na fotografii, jak je asi zrcátko či placka velké ve srovnání s průměrnou ženskou rukou :-) – průměr je 56 mm.

KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ SE DOSTANETE DO GALERIE

Vhodné pro všechny (děti od 6 let) – děti do 6 let pouze v doprovodu rodičů.