| Soutěž 2014 – vítězné práce | Další soutěžící s odměnou formou slevy |


Vyhodnocení soutěže Letní tvoření Na Spirále 2014

Hodnocena byla zejména originalita, kvalita provedení, celkový estetický dojem. Při hodnocení bylo zohledňeno také, zda je přihlášený výrobek vaším originálním nápadem nebo jde o šperk zhotovený podle návodu.

Výrobky ročníku 2014 hodnotili:

Hodnocení ani letos nebylo snadné, sami uvidíte v galerii odměněných prací vysoký počet soutěžících i stále rostoucí úroveň soutěžních prací.

Další soutěžící obdrží už tradičně odměnu v podobě slevy 5 % z nákupů v našem internetovém obchodě. Děkujeme a těšíme se na příští ročník :-)

Prosíme všechny soutěžící, aby alespoň fotografie výrobků ponechali na svých stránkách – vedou na ně prokliky ze stránky soutěže (a možná nejen od nás :-).
Je škoda, pokud stránky s výrobky měsíc po vyhlášení výsledků neobsahují fotky nebo pokud obsah úplně zmizí. Děkujeme.

Pod obrázky se ukrývá proklik na stránku s výrobkem do soutěže, kde většinou najdete více fotografií

1. místo – Sleva 20 % na nákupy v internetovém obchodě Na Spirále po dobu jednoho roku získává Nela Kábelová

Náhrdelník Brisingamen

2. místo – Sleva 10 % na nákupy v internetovém obchodě Na Spirále po dobu jednoho roku získává Zuzana Hampelová-Valešová

Náhrdelník Dva v mechu a kapradí

3. místo – Hodnotná zahraniční korálková publikace podle domluvy + zboží zdarma v celkové hodnotě 100 Kč formou slevy při nákupu v internetovém obchodě Na Spirále, nebo slevu 10 % na nákupy v internetovém obchodě Na Spirále po dobu jednoho roku získává Olena Nikolayeva

Náhrdelník Vzpomínky na léto

Vítězům hradíme výhru a v případě fyzické výhry i poštovné k první objednávce.
Prosíme všechny výherce, aby v případě objednávky, na kterou budou uplatňovat výhru, uvedli danou skutečnost v poznámce objednávky a neplatili sumu generovanou systémem webového obchodu v potvrzení objednávky. Vyčkejte prosím, budeme Vás kontaktovat mailem nebo telefonicky.

Výhry je nutné vybrat do konce roku 2014.

| Soutěž 2014 – vítězné práce | Další soutěžící s odměnou formou slevy |